Pavel Céza, soudní znalec v oboru střelivo a výbušniny, Ohňostroje, Lysá n. Labem

Provozování střelnice

Jednou z našich aktivit je také provozování střelnic. V současné době provozujeme a vlastníme Střelnici Milovice, která je polokrytá střelnice o celkové délce střelecké plochy 30 metrů a šířce 40 metrů. Střelnice je celooplocená včetně parkovací plochy.

K zázemí Střelnice Milovice patří klubovna pro cca 25 osob, přípravna občerstvení a sociální zařízení.

Ve smyslu zákona je Střelnice Milovice stálá venkovní otevřená sportovní a výcviková střelnice pro krátké a dlouhé ruční palné zbraně.

Dle ČSN 39 5401 jde o střelnici kategorie A, třídy 2, 3 skupiny K/H.

Služby střelnice

  • Nabízíme pronájem střeleckých stavů včetně přenosných terčových zařízení (stojanů). K dispozici je celkem 10 pohodlných krytých střeleckých stavů.
  • Pronájem celé střelnice je možný po dohodě na dobu jednoho i více dní. Minimální doba pronájmu je 1/2 dne (rozumí se polovina denní provozní doby, tedy 4 hodiny).
  • V souvislosti s prováděnou střelbou nebo i individuálně bez pronájmu střeleckých stavů je možné si pronajmout učebnu pro cca 25 osob.
  • V souvislosti s prováděnou střelbou vám zapůjčíme střelecká sluchátka a ochranné brýle. Na místě můžete zakoupit terče, záslepky a jednorázové ucpávky uší.
fotografiefotografiefotografiefotografie

Pro veřejnost je střelnice pravidelně otevřena každou sobotu od 9:00 do 16:00 hodin.
Ostatní dny dle telefonické dohody nebo dotazem na náš e-mail:
strelnicemilovice@seznam.cz

V současné době nabízíme pronájem střeleckých stavů, prodej terčů, záslepek a půjčování a prodej ochranných pomůcek.

V blízké budoucnosti budeme nabízet i střelbu pro návštěvníky bez ZP včetně služeb instruktora, půjčování zbraní a prodeje střeliva.

Ceník a bližší informace
www.strelnicemilovice.com

V současné době připravujeme uvedení do provozu střelnici o celkové délce 300 m, která je určena především pro zájemce o střelbu dlouhých ručních palných zbraní.